• Grey LinkedIn Icon
  • Grey Facebook Icon
  • Grey Google+ Icon

Je to za námi.

Veliké díky všem, kteří se tuto sobotu zúčastnili šestého ročníku Suchdolského CityCrossu. Počasí bylo opravdicky cyklokrosové, o to lepší to ale byl závod. Hlavní díky patří Zuzce Krumpholcové ze suchdolské radnice. Díky. Výsledky jsou ZDE. Fotky od Zdeňka Nováka jsou ZDE. Fotky od Mirka Nováka jsou ZDE.

Postaveno!

Vše je připraveno na zítřek. Trať se opravdu povedla. Přibyla nová technická pasáž a slalom. Sami se těšíme. Předpověď počasí je nakonec také dobrá. Pozor, i zítra se mohou startovní časy posouvat oběma směry! Buďte na místě radějí dříve a plánujte odjezd o trochu později. Neparkujte v prostoru závodu ani točny autobusů. Použijte přilehlé ulice. Těšíme se!

Jak letos?

Jaký bude závod letos? Možná poprvé deštivý. To ale znamená ještě více zábavy! Nebojte, postaráme se o Vás. Bude to v suchu:)  Letos jsme také zvolili odpovědnější přístup k životnímu prostředí a ceny pro vítěze budou zejména ve formě vitamínových bomb. Také se těšte na bezedný sud Únětic, bramboračku, domácí škvarkovou pomázánku, ovoce a espreso. Pro děti bude zajištěn tématický program. A Váš oblíbený moderátor si také již rozvičuje hlasivky. Doražte!

Registrace (znouvu) spuštěna!

Dnes, 25. října 2019, jsme pustili registraci na Suchdolský CityCross 2019. Pokud jste se registrovali před 25. říjnem 2019, prosíme, zaregistrujte se znovu. Omlouváme se za komplikace.

Suchdol je tu!

Letos se pojede závod již šestý ročník Suchdolského CityCrossu. Jsou pro letošek přichystány nějaké novinky? Nejsou. I letos se tedy můžete těšit na závody pro děti, sportovce i nesportovce, občerstvení a zábavu pro doprovod závodníků. I letos nemůže chybět bezedný sud Únětického piva, espresso, hranolky, tombola a skvělá atmosféra. Těšíme se!

Please reload